Logowanie Stałego Klienta


rozwiń Zaloguj

Chcę...

Pozwól nam lepiej wyświetlić stronę dla Ciebie.
chalk line
chalk line

Aktualności

Godziny otwarcia w Boże Ciało 2023-06-06

W Boże Ciało (8.06.2023) nasze restauracje będą otwarte jak w każdy czwartek, jedynie restauracja Maxi Pizza w Rzeszowie będzie otwarta od godz. 14:00 oraz Maxi Pizza w Krakowie 12:00 -22:30. Zapraszamy

Zwołanie Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy spółki MAXIPIZZA S.A. 2023-06-02

Informujemy o zwołaniu na dzień 30.06.2023 r. Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy spółki MAXIPIZZA S.A. Szczegółowe informacje dotyczące ZWZA wraz z treścią ogłoszenia o zwołaniu ZWZA są zamieszczone w zakładce Relacje Inwestorskie.

Nowa strona WWW

dynamiczne foto

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową, mobilną i bardziej funkcjonalną stronę internetową maxipizza.pl.

Nowa strona to nie tylko całkowicie zmieniona szata graficzna, ale przede wszystkim responsywność i przystosowanie serwisu na urządzenia mobilne. Strona zawiera dodatkowe funkcjonalności takie jak:

  • możliwość tworzenia pizz połówkowych
  • filtr wyboru produktu

Zmiana designu to doskonała okazja do lepszego zaprezentowania nie tylko naszych produktów, ale również poprawy procesu zamówienia. Wierzymy, że wraz z nowym wyglądem strona przyniesie także nową jakość poprzez lepszy dostęp do informacji o naszej ofercie.

Zachęcamy do składania zamówień oraz wyrażenia opinii o naszej stronie.

Smacznego!
Więcej »
chalk line

Uwagi do nowej strony

Wyślij klikając
× Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwosci zmiany ustawień Cookies w przegladarce.
chalk line partnerzy
spinner