Logowanie Stałego Klienta


rozwiń Zaloguj

Opinie

Bardzo cenimy sobie Państwa zdanie i opinie na temat naszej firmy. Pozwala to na ciągłe podnoszenie poziomu naszych usług, które przekładają się na Państwa satysfakcję.

Uwagi dotyczące obsługi, funkcjonowania poszczególnych restauracji MaxiPizza i realizacji przez nie dowozu prosimy składać za pomocą zamieszczonego poniżej formularza. Każdy złożony w ten sposób wniosek będzie kierowany bezpośrednio do kierownika odpowiedniego lokalu. Uwagi dotyczące realizacji bieżącego zamówienia, ze względu na czas odpowiedzi, prosimy zgłaszać telefonicznie.

Twoja Opinia

line

Jak oceniasz?

linia
Jakość produktu
Jakość obsługi
Czas dostawy

Aktualności

Godziny otwarcia w Trzech Króli 2023-01-03

W Trzech Króli 6.01.2023. Nasze restauracje będą otwarte jak w każdy piątek. Serdecznie zapraszamy.

Zwołanie Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy spółki MAXIPIZZA S.A. 2022-05-31

Informujemy o zwołaniu na dzień 28.06.2022 r. Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy spółki MAXIPIZZA S.A. Szczegółowe informacje dotyczące ZWZA wraz z treścią ogłoszenia o zwołaniu ZWZA są zamieszczone w zakładce Relacje Inwestorskie.

Więcej »
chalk line
chalk line

Pizza połówkowa

dynamiczne foto

Naszych drogich klientów informujemy o możliwości zamawiania pizzy połówkowej w aplikacji mobilnej.

Rafaello z Drakulą, a może Capriciosa z Hawajską?

Każdy z Was ma swoją ulubioną pizzę, lub nawet dwie. Jeśli nie możecie się zdecydować którą z nich wybrać, polecamy opcję pizzy połówkowej. Dwie różne połówki, jedna pizza, od dziś również w aplikacji mobilnej.

Smacznego!
Więcej »

× Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwosci zmiany ustawień Cookies w przegladarce.
chalk line partnerzy
spinner